top of page

ÇOCUKLAR İÇİN MÜKEMMEL İNGİLİZCE EĞİTİMİ

3 Ekim 2020'de başlıyoruz,Hazır Mısınız?

İLKOKUL 1.SINIFTAN İTİBAREN TÜM ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE...

MAXIMUM HİJYEN,MAKSİMUM GÜVENLİK,MAXİMUM İNGİLİZCE

  • Sınıf büyüklüklerine göre 6 ile 10 kişi arasında sınıf sayıları

  • Sınıflarda birer sıra atlayarak güvenle oturma

  • Sınıf ve binanın sürekli dezenfekte edilmesi suretiyle sürekli hijyen sağlama

  • Sınıf sayıları azaldığından maksimum kalitede İngilizce eğitimi

  • Ayda 300 TL taksitle kurs ücreti !

  • Ücretsiz kurs kitapları

  • % 100 öğrenme garantisi

Bu Pandemi döneminde öğrencilerimizin sağlığı için tüm önlemlerimizi aldık,gönül rahatlığı ile çocuğunuzu kursumuza gönderebilirsiniz ! Okullarda yeterli eğitimin alınamadığı bu günlerde öğrencilerin ek takviyeye ihtiyacı her zamankinden daha fazladır,özel ders gibi yapacağımız İngilizce kurslarımızda çocuklarımız bizimle İngilizce öğrenecekler ,kayıt için bekliyoruz !

 

 

Birlikte Büyüyoruz

KURSUMUZ HAKKINDA

Yıllardır sayısız öğrenci bu kursa beğenerek katılmış ve ileri aşama öğrenim seviyesine geçmek üzere mükemmel bir temele sahip olmuştur. Daha fazla bilgi veya sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

İngilizce Eğitimine ne kadar erken başlanırsa başarı da o denli artar.İlköğretim 1.sınıftan itibaren tüm çocuklarımızı Cambridge kalitesinde İngilizce öğrenmeye bekliyoruz.%100 memnun kalacağınızı garanti ediyoruz çünkü hiç bir şeyi şansa bırakmıyoruz,çocuklarımız için daima en kaliteli eğitimi burada bulacağınızdan şüpheniz olmasın...

 

 

%100 Öğrenme garantisi sunuyoruz.

Dönem boyunca yapılan sınavlarda 60 ve üstü not alamayan öğrencilerimize aynı kursu ücretsiz 1 kez daha veriyoruz,böylece paranız asla boşa gitmiyor...

 

 

CAMBRIDGE Kids Programları :  ( İLK ve ORTA ÖĞRETİM )

Yabancı dil kursumuzda,Cambridge Üniversitesi yayınları eşliğinde Çocuklarımıza mükemmel eğitim verilmektedir.Çocuklarımız yaşlarına ve seviyelerine uygun sınıflara ayrılarak başlangıç düzeyinden başlayarak ileri düzey İngilizce bilgisine kadar ulaşırlar.
 

CAMBRIDGE Kids İngilizce programları 1 Dönemde toplam 144 saat ders artı etüdler ve yabancı öğretmenler ile konuşma kulüplerinden  oluşmaktadır. 8 ay boyunca çocuğunuz seçtiğiniz yoğun ya da normal programa göre haftalık 4 ya da 9 ders saatiyle CAMBRIDGE standartlarında dil eğitimi alır ve sadece CAMBRIDGE University Press tarafından hazırlanılmış olan materyalleri kullanır. Çocuklarımız  ayrıca kurs programı içerisinde dil gelişiminin her aşamasını destekleyen, Konuşma, Okuma, Yazma, Dinleme odaklı bir eğitim alırlar. CAMBRIDGE Kids programları, ilkokul 2. sınıftan itibaren tüm çocuklar için uygundur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Çocuğunuzun Avantajları :

Bütün ilköğretim öğrencilerimizin yararlanacağı hizmetler:
- Tüm dönem boyunca kullanacagı ücretsiz CAMBRIDGE eğitim materyali
- Ücretsiz çanta
- Sınırsız kütüphane kullanımı
- Sertifikalı Türk  ve Yabancı öğretmenlerle eğitim.
- Mükemmel yapılanmış yaratıcı aktiviteler
- Şarkılar, oyunlar ve drama aktiviteleriyle pekiştirilen, eğlendirerek öğreten sistem
- Butik sınıflar

 

Çocuğunuzun İngilizce Kursu:

Her yaş ve seviyedeki ilköğretim ve orta öğretim öğrencileri için hazırlanan bu program haftada 4 saat ders artı ekstra etüd ve konuşma saatleri olmak üzere tüm eğitim yılı boyunca devam eder (Ekim-Haziran).

Öğrenciler hafta içi veya hafta sonu programlarına kayıt olabilirler.

Cambridge Üniversitesi’ne ait ders kitapları ve tüm eğitim gereçlerinin şık bir çanta içinde kurumumuz tarafından ücretsiz verildiği bu program Türk ve İngiliz öğretmenlerle yürütülür.Kolej programının uygulandığı bu kursta öğrenciler birebir alacakları etütlerle kendi okullarındaki İngilizce dersleri için de destek alırlar.
Dersler akıllı sınıflarda, görsel-işitsel sistemle yapılır. Çocuklarımız İngilizceyi yaşayarak ve uygulayarak öğrenirler.
Çocuklarımız bu programda sadece İngilizce öğrenmekle kalmaz, kurumumuz tarafından düzenlenen farklı sosyal etkinliklere de katılırlar.
Çocuklarımız kütüphanemizden ücretsiz ve sınırsız yararlanırlar.

 

ÇOCUKLARIMIZIN ÖĞRETMENLERİ :


İngilizce öğretmenlerimizin tamamı öğretmenlik diplomasına sahiptir ve alanlarında son derece tecrübelidirler. Dershanemizde çalışan tüm öğretmenler yazılı ve sözlü testten geçirilirler.İlköğretim sınıflarına giren tüm öğretmenlerimiz çocuk psikolojisi ve çocuklara İngilizce öğretme konusunda özel eğitim almışlardır.

ENGLISH FOR KIDS

Uygulamalı Öğrenme

ÇOCUKLARIMIZ BİZİMLE EĞLENEREK İNGİLİZCE ÖĞRENİR

ÇOCUKLAR BİZİMLE İNGİLİZCE ÖĞRENİYORLAR

KIDS ARE LEARNING ENGLISH WITH US

SİZİN DE ÇOCUĞUNUZ BİZİMLE İNGİLİZCE ÖĞRENSİN

Çocuklar İçin İngilizce: Dersler
bottom of page